Uszyj Jasia ciąg dalszy...

W ostatnią sobotę stycznia w swarzędzkim liceum odbyło się już drugie "spotkanie szyciowe" w ramach akcji charytatywnej – „Uszyj Jasia”. Wydarzenie zgromadziło wiele osób chcących uczestniczyć w tym szczególnym przedsięwzięciu. Pomagali nam i uczniowie i osoby spoza szkoły, za co bardzo dziękujemy! W ten piękny i słoneczny dzień uczestnikom, na czele z organizatorką akcji- Weroniką Nowicką, udało się uszyć aż 64 Jaśki! Jesteśmy bardzo dumni z tego wyniku. Mamy nadzieję, że sprawią one dużo radości dzieciom z domu dziecka, jak również trzymamy kciuki, aby kolejne spotkanie kampanii „Uszyj Jasia” wypadło jeszcze lepiej.
                                                                                                                B.Jarolewska