BIMBA BLUES

W sobotę 29.09.2018 r. uczniowie klas policyjnych z naszej szkoły wzięli udział jako wolontariusze w akcji charytatywnej ,,Bimba Blues”. Wydarzenie to miało na celu zebranie funduszy na leczenie chorego na hiperinsulinizm oraz naczynkowatość limfatyczną czteroletniego Norberta Dąbrowskiego. Nasi uczniowie kwestowali na przystankach tramwajowych na trasie przejazdu zabytkowego  tramwaju wynajętego na ten cel. Finał akcji był na Placu Wielkopolskim, gdzie odbyły się występy muzyczne. Naszym wolontariuszom akcja bardzo się podobała i cieszyli się, że mogli wziąć w niej udział.
                                                                                                                                                           Sebastian Józiak kl. IIId