"Cała Polska czyta dzieciom"

Dnia 20.01.2020r. wzięliśmy udział w akcji ,,Cała Polska czyta dzieciom”. Sześcioosobową grupą udaliśmy się do Przedszkola nr 3 ,,Pod kasztanami” w Swarzędzu. Podzieleni na dwuosobowe grupy czytaliśmy przedszkolakom przeróżne bajki. Maluchy z zachwytem słuchały opowieści czytanych przez nas i z ochotą brały udział w późniejszych tańcach i zabawach. Po skończonych harcach zjedliśmy z dziećmi drugie śniadanie oraz obejrzeliśmy krótkie przedstawienie. Przedszkolaki były bardzo zadowolone z naszej wizyty. Mamy nadzieję, że za rok też się zobaczymy.
                                                                                                                                                           Oliwia Wójcik, Aleksandra Kaproń 1Bg