Konkurs Języka Angielskiego i Niemieckiego

Już od wielu lat tradycją naszej szkoły jest organizowany corocznie konkurs  znajomości  języka angielskiego i niemieckiego. Konkurs ten kierowany jest do uczniów szkół podstawowych o zainteresowaniach językowych. W tym roku gościliśmy uczniów i nauczycieli z 11 szkół. Gościem specjalnym był pan Jarosław Jastrzębski z wydawnictwa Oxford, który  przy kawie i ciastkach przedstawił najnowsze propozycje wydawnicze podręczników do nauki języków obcych. Wydawnictwo to również było jednym ze sponsorów nagród dla wszystkich uczestników konkursu. Organizatorkami Konkursu natomiast były panie Barbara Świder – język angielski  i Monika Tischer –język niemiecki.
      I tak, z języka  angielskiego I miejsce zdobył Jakub Walkowiak ze SP w Kobylnicy, II miejsce przypadło Julii Szczepańskiej ze SP nr 5 w Swarzędzu a na III miejscu uplasował się Tymoteusz Leśniewski również ze SP  nr 5.
      Natomiast laureatami konkursu z języka niemieckiego zostali:
I miejsceNatalia Latocha ze SP w Paczkowie, II miejsce – Anika Hinz również ze SP w Paczkowie i III miejsceKarolina Jarząb ze SP nr 2 w Zalasewie.
      Wszystkim wyróżnionym i nagrodzonym  serdecznie gratulujemy i zapraszamy za rok.
                                                                                                                                                             M.B.-Tischer