Rada Rodziców

W dniu 26 września 2018r. odbyło się pierwsze w tym roku szkolnym posiedzenie Rady Rodziców Zespołu Szkół nr 2 w Swarzędzu. Dokonano wyboru nowych władz Rady Rodziców, ponieważ przewodniczący przestał być członkiem Rady (córka ukończyła szkołę).

Skład Prezydium Rady Rodziców w roku szkolnym 2018/2019

Przewodnicząca Rady Rodziców – p. Renata Mikołajewska

Zastępca Przewodniczącego Rady Rodziców – p. Mikołaj Słupczyński

Sekretarz Rady Rodziców – p. Agnieszka Piasecka

Skarbnik Rady Rodziców – p. Beata Przypis (sekretarz szkoły).

Rada Rodziców na swoim pierwszym posiedzeniu pozytywnie zaopiniowała plan wychowawczy, program profilaktyczny  II  Liceum Ogólnokształcącego w Swarzędzu oraz dodatkowe dni wolne zarządzone przez dyrektora szkoły. Zapoznała się także z planem pracy szkoły na rok 2018/2019 i planowanymi drobnymi remontami.
       Kolejne zebranie Rady Rodziców nastąpi 14  listopada 2018 po zebraniach śródokresowych wychowawców z rodzicami uczniów klas I, II i III.