Samorząd Uczniowski

Witajcie! To my Samorząd Uczniowski - Wasi przedstawiciele. Chcemy aby nasza szkoła się rozwijała, tętniła życiem i miała jak najlepszą opinię. Jeśli macie ciekawe pomysły, chcecie urozmaicić dzień, zachęcamy do czynnego włączenia się w organizacje życia naszej szkoły.
      W tym roku szkolnym planujemy zorganizować liczne imprezy, w które chcielibyśmy włączyć całą społeczność uczniowską. Śledźcie nas na stronie i na facebooku naszej szkoły.
      Liczymy też, że jesteście alternatywni i otwarci na nowe propozycje w organizowaniu różnych przedsięwzięć oraz będziecie chcieli podzielić się swoimi uwagami.

Opiekun SU: pani Oliwia Tomczak
Przewodniczący SU: Sebastian Józiak 3D