Samorząd Uczniowski

Witajcie! To my Samorząd Uczniowski – Wasi przedstawiciele. Jesteśmy pomysłowi i chcemy, by nasza szkoła oprócz nauki tętniła życiem. Niech odbywają się wydarzenia: sportowe, kulturalne.
     Planujemy w tym roku szkolnym zorganizować różne imprezy, w które chcielibyśmy włączyć całą społeczność uczniowską. Śledźcie nas tutaj i na facebooku naszej szkoły.
      Liczymy też, że jesteście pomysłowi i będziecie chcieli podzielić się swoimi propozycjami w organizowaniu różnych przedsięwzięć, wspomóc nas, bądź podzielić się z nami swoimi uwagami.  Bardzo nam na tym zależy, piszcie do nas:

Opiekun SU: pani Oliwia Tomczak
Przewodniczący SU: Sebastian Józiak 2d